Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 6 Łódź (Łódź-Widzew) Skalna 3


PNA placówki: 92-001
Miejscowość: Łódź (Łódź-Widzew)
Ulica: Skalna 3
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Łódź (Łódź-Widzew). Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew) usługi

W budynku poczty Łódź (Łódź-Widzew) możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Łódź (Łódź-Widzew) zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Łódź (Łódź-Widzew), placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Widzew) obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Łódź (Łódź-Widzew) godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Łódź (Łódź-Widzew) możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Łódź (Łódź-Widzew) są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Łódź (Łódź-Widzew) należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Łódź (Łódź-Widzew) daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 822

Ostatnio przeglądane: 2024-06-21 09:45:32

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy