Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 17 Łódź (Łódź-Śródmieście) Piotrkowska 17


PNA placówki: 90-407
Miejscowość: Łódź (Łódź-Śródmieście)
Ulica: Piotrkowska 17
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Śródmieście). Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście) – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Łódź (Łódź-Śródmieście) oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Łódź (Łódź-Śródmieście) gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Łódź (Łódź-Śródmieście) Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Śródmieście) są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście) jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Łódź (Łódź-Śródmieście) przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Łódź (Łódź-Śródmieście) umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 950

Ostatnio przeglądane: 2024-07-15 14:30:17

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy