Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Łódź 10 Łódź (Łódź-Polesie) al. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 61


PNA placówki: 94-060
Miejscowość: Łódź (Łódź-Polesie)
Ulica: al. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 61
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Polesie) oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Polesie).

Poczta Łódź (Łódź-Polesie) oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Łódź (Łódź-Polesie) oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Łódź (Łódź-Polesie) twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Łódź (Łódź-Polesie) oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Łódź (Łódź-Polesie) to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Łódź (Łódź-Polesie)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Polesie) są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Łódź (Łódź-Polesie), który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Łódź (Łódź-Polesie) mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Polesie) śledzenie przesyłek

Placówka poczty Łódź (Łódź-Polesie) umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Łódź (Łódź-Polesie).


Liczba wyświetleń: 401

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 17:04:21

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy