Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Łódź 84 Łódź (Łódź-Górna) Chóralna 2


PNA placówki: 93-326
Miejscowość: Łódź (Łódź-Górna)
Ulica: Chóralna 2
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Łódź (Łódź-Górna). Godziny otwarcia placówki w Łódź (Łódź-Górna) i dane adresowe.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna) usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Łódź (Łódź-Górna) uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Łódź (Łódź-Górna) zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Łódź (Łódź-Górna) Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna) działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna) godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Łódź (Łódź-Górna) trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitorowanie paczek Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna)

Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna) umożliwia śledzenie nadanej przesyłki. Chcąc sprawdzić aktualne miejsce pobytu paczki należy skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. Warto dodać, że uzyskanie informacji na temat położenia przesyłki jest nieskomplikowane. Placówka, jaką jest Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna) na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące dostarczonych i wysłanych przesyłek. Z tego względu klienci Poczty Polskiej mogą uzyskać dostęp do informacji całodobowo online.


Liczba wyświetleń: 520

Ostatnio przeglądane: 2024-04-16 07:37:29

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy