Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 4 Łódź (Łódź-Bałuty) Generała Tadeusza Kutrzeby 1


PNA placówki: 91-044
Miejscowość: Łódź (Łódź-Bałuty)
Ulica: Generała Tadeusza Kutrzeby 1
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Łódź (Łódź-Bałuty). Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Łódź (Łódź-Bałuty) daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Łódź (Łódź-Bałuty)

Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Bałuty) w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba wysyłająca paczkę, musi najpierw uzupełnić wszelkie niezbędne dane takie jak dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Każdy potrzebny kod pocztowy został zapisany na stronie poczta-polska.info.pl

Informacje niezbędne do nadania paczki

Nadając paczkę z pomocą Poczty Polskiej, klient powinien podać adres docelowy oraz adres nadawcy, wraz z kodami pocztowymi. Poczta Polska oferuję również usługę śledzenia paczek, dzięki czemu każdy klient ma możliwość monitorowania przesyłki w czasie rzeczywistym. System poczty gromadzi informacje gdzie aktualnie znajdują się paczki w drodze pomiędzy adresatem i odbiorcą.


Liczba wyświetleń: 598

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 12:51:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy