Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 4 Łódź (Łódź-Polesie) Michała Ossowskiego 4


PNA placówki: 91-090
Miejscowość: Łódź (Łódź-Polesie)
Ulica: Michała Ossowskiego 4
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Polesie)? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Łódź (Łódź-Polesie)

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Łódź (Łódź-Polesie) to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Polesie) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Polesie) są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Łódź (Łódź-Polesie) działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Polesie) zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Łódź (Łódź-Polesie) dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Łódź (Łódź-Polesie) potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Łódź (Łódź-Polesie) znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Śledzenie przesyłek pocztowych online

Dzięki stronie internetowej poczta-polska.info.pl placówka pocztowa w mieście Łódź (Łódź-Polesie) umożliwia klientowi śledzenie swojej paczki. Warto więc skorzystać z tej opcji. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu. Jeżeli system nie wykrył danego numeru, należy zweryfikować poprawność wprowadzonych danych. Ze względu na długość otrzymanego numeru pomyłki przy jego wprowadzaniu mogą mieć miejsce w znaczącej skali.


Liczba wyświetleń: 839

Ostatnio przeglądane: 2024-07-19 03:51:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy