Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 1 Łódź (Łódź-Śródmieście) al. marsz. Józefa Piłsudskiego 52


PNA placówki: 90-330
Miejscowość: Łódź (Łódź-Śródmieście)
Ulica: al. marsz. Józefa Piłsudskiego 52
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Śródmieście) | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Łódź (Łódź-Śródmieście)

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Łódź (Łódź-Śródmieście) oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście) zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Łódź (Łódź-Śródmieście) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Łódź (Łódź-Śródmieście) są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Śródmieście) jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Aby wysłać paczkę, należy podać podstawowe dane do wysyłki takie jak adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. W ten sposób pracownicy poczty będą w stanie przekazywać paczkę między poszczególnymi sortowniami, aż dotrze do miejscowości adresata. Poszczególne etapy przekazywania paczki można śledzić dzięki usłudze emonitoring po wprowadzeniu numeru przesyłki. W obrocie krajowym system zwraca informacje na temat listów poleconych, paczek pocztowych, paczek 24, paczek 48, przesyłek Pocztex oraz przesyłek firmowych.


Liczba wyświetleń: 165

Ostatnio przeglądane: 2023-09-22 01:40:25

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy