Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 84 Łódź (Łódź-Górna) Żywotna 66/68


PNA placówki: 93-385
Miejscowość: Łódź (Łódź-Górna)
Ulica: Żywotna 66/68
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Jeśli mieszkasz w Łódź (Łódź-Górna), skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna)

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Łódź (Łódź-Górna). Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna) godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Łódź (Łódź-Górna) godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna) działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Łódź (Łódź-Górna) mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Górna) przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane przydatne do wysyłki

Nadanie przesyłki z punktu poczty w mieście Łódź (Łódź-Górna) wymaga wcześniejszego jej zaadresowania. Należy uzupełnić ją o dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe znaleźć można na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Łódź (Łódź-Górna)

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Łódź (Łódź-Górna) jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 975

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 14:35:14

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy