Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 17 Łódź (Łódź-Śródmieście) Prezydenta Gabriela Narutowicza 91 A


PNA placówki: 90-140
Miejscowość: Łódź (Łódź-Śródmieście)
Ulica: Prezydenta Gabriela Narutowicza 91 A
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Jeśli mieszkasz w Łódź (Łódź-Śródmieście), skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście)

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Łódź (Łódź-Śródmieście). Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście) godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Łódź (Łódź-Śródmieście) godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście) działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Łódź (Łódź-Śródmieście) mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Śródmieście) przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście)

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Łódź (Łódź-Śródmieście) jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 358

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 12:15:33

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy