Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Łódź Łódź (Łódź-Bałuty) Adwokacka 7 / 13


PNA placówki: 91-305
Miejscowość: Łódź (Łódź-Bałuty)
Ulica: Adwokacka 7 / 13
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Bałuty)? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty)

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Łódź (Łódź-Bałuty) to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Bałuty) są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Bałuty) zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty)

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty)

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Łódź (Łódź-Bałuty) daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 435

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:41:06

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy