Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Łódź Łódź (Łódź-Górna) Konstantego Ciołkowskiego 6


PNA placówki: 93-510
Miejscowość: Łódź (Łódź-Górna)
Ulica: Konstantego Ciołkowskiego 6
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Górna)? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Łódź (Łódź-Górna)

Placówka Poczty Łódź (Łódź-Górna) oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Łódź (Łódź-Górna) w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Łódź (Łódź-Górna) to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna) to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Górna) są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Górna) mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Łódź (Łódź-Górna) trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska sprawdzenie paczki

W przypadku gdy klient chce sprawdzić jak długo jeszcze musi czekać na przesyłkę, poczta w mieście Łódź (Łódź-Górna) daje możliwość sprawdzenia drogi paczki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik wprowadza posiadany numer przesyłki i wyszukuje go w systemie. Zwracane informacje dotyczą całej trasy, jaką przebyła paczka między sortowniami do obiorcy.


Liczba wyświetleń: 568

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:39:52

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy