Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Ostrowiec Świętokrzyski Iłżecka 36


PNA placówki: 27-400
Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
Ulica: Iłżecka 36
Gmina: Ostrowiec Świętokrzyski
Powiat: ostrowiecki
Województwo: świętokrzyskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Ostrowiec Świętokrzyski? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Ostrowiec Świętokrzyski

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Ostrowiec Świętokrzyski to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Ostrowiec Świętokrzyski godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Ostrowiec Świętokrzyski są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Ostrowiec Świętokrzyski działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Ostrowiec Świętokrzyski zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Ostrowiec Świętokrzyski

Chcesz nadać przesyłkę w Ostrowiec Świętokrzyski bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Ostrowiec Świętokrzyski jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 242

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 06:33:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy