Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Ostrowiec Świętokrzyski 1 Waśniów Ostrowiecka 7


PNA placówki: 27-425
Miejscowość: Waśniów
Ulica: Ostrowiecka 7
Gmina: Waśniów
Powiat: ostrowiecki
Województwo: świętokrzyskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Waśniów. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Waśniów

Poczta mieszcząca się w miejscowości Waśniów daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Waśniów jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Waśniów godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Waśniów są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Waśniów godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba wysyłająca paczkę, musi najpierw uzupełnić wszelkie niezbędne dane takie jak dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Każdy potrzebny kod pocztowy został zapisany na stronie poczta-polska.info.pl

Śledzenie paczek Waśniów

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Waśniów jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 456

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 13:11:32

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy