Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Sudół 216 B


PNA placówki: 27-407
Miejscowość: Sudół 216 B
Gmina: Bodzechów
Powiat: ostrowiecki
Województwo: świętokrzyskie

Poczta Polska w Sudół - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Sudół.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Sudół

Za pomocą poczty Sudół można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Sudół zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Sudół

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Sudół są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Sudół pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Poczta Polska Sudół monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Sudół daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Sudół podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 240

Ostatnio przeglądane: 2024-04-16 19:51:46

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy