Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Ostrowiec Świętokrzyski 1 Bałtów 32/2


PNA placówki: 27-423
Miejscowość: Bałtów 32/2
Gmina: Bałtów
Powiat: ostrowiecki
Województwo: świętokrzyskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Bałtów | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Bałtów

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Bałtów oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Bałtów zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Bałtów godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Bałtów są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Bałtów jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Bałtów daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 200

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 14:56:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy