Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Ostrowiec Świętokrzyski Siennieńska 8


PNA placówki: 27-400
Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
Ulica: Siennieńska 8
Gmina: Ostrowiec Świętokrzyski
Powiat: ostrowiecki
Województwo: świętokrzyskie

Znajdź najbliższą placówkę Poczty Polskiej w Ostrowiec Świętokrzyski i skorzystaj z oferowanych usług. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Poczta Polska Ostrowiec Świętokrzyski

Placówka Pocztowa lokalnie umożliwia wszystkim zainteresowanym nadawanie paczek, listów, przesyłek oraz ich odbiór. Poczta posiada również w ofercie dostarczanie paczek przez kuriera.

Godziny otwarcia placówki

Placówki pocztowe posiadają zróżnicowane godziny otwarcia w zależności od potrzeb klientów, aby jak największa ich ilość mogła szybko i komfortowo skorzystać z usług pocztowych. Warto sprawdzić godziny otwarcia placówki przed wizytą, ponieważ mogą się różnić w takich sytuacjach jak np. święta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Ostrowiec Świętokrzyski bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Ostrowiec Świętokrzyski

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Ostrowiec Świętokrzyski może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Ostrowiec Świętokrzyski.


Liczba wyświetleń: 71

Ostatnio przeglądane: 2023-03-27 02:35:45

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy