Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Ostrowiec Świętokrzyski 1 ks. Józefa Poniatowskiego 8


PNA placówki: 27-400
Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
Ulica: ks. Józefa Poniatowskiego 8
Gmina: Ostrowiec Świętokrzyski
Powiat: ostrowiecki
Województwo: świętokrzyskie

Poczta Polska w Ostrowiec Świętokrzyski - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Ostrowiec Świętokrzyski.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Ostrowiec Świętokrzyski

Za pomocą poczty Ostrowiec Świętokrzyski można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Ostrowiec Świętokrzyski zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Ostrowiec Świętokrzyski

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Ostrowiec Świętokrzyski są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Ostrowiec Świętokrzyski pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Poczta Polska monitoring przesyłki

Dobrze jest skorzystać z opcji, jaką daje nam poczta w miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski, a mianowicie monitorowanie drogi przebytej przez naszą paczkę. Dzięki odpowiedniej zakładce można to zrobić w parę chwil. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki i wyszukać jej w systemie, by uzyskać informacje o trasie paczki lub listu i wszystkich zdarzeniach z nią związanych.


Liczba wyświetleń: 247

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 02:01:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy