Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Warszawa 135 Warszawa (Bielany) Włodzimierza Perzyńskiego 3


PNA placówki: 01-888
Miejscowość: Warszawa (Bielany)
Ulica: Włodzimierza Perzyńskiego 3
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Warszawa (Bielany) - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Warszawa (Bielany).

Wszystkie świadczone usługi Poczta Warszawa (Bielany)

Za pomocą poczty Warszawa (Bielany) można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Warszawa (Bielany) zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Warszawa (Bielany)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Warszawa (Bielany) są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Warszawa (Bielany) pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Kontrola przebytej drogi – poczta Warszawa (Bielany)

Poczta w mieście Warszawa (Bielany) udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Warszawa (Bielany), możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 231

Ostatnio przeglądane: 2024-02-23 12:29:42

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy