Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Warszawa 148 Warszawa (Białołęka) Leona Berensona 12/U16


PNA placówki: 03-287
Miejscowość: Warszawa (Białołęka)
Ulica: Leona Berensona 12/U16
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Warszawa (Białołęka) - skorzystaj z oferty usług i sprawdź ceny. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Dostępne usługi Poczta Polska Warszawa (Białołęka)

Poczta Polska punkt Warszawa (Białołęka) oferuje wiele usług związanych między innymi z wysyłaniem paczek, listów czy przesyłek. Wszystkie informacje dostępne na stronie bądź w punkcie Warszawa (Białołęka).

Poczta Polska Warszawa (Białołęka) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Warszawa (Białołęka) zazwyczaj nie różnią się od poniedziałku do piątku. Najczęściej harmonogram pracy Poczty Polskiej pozostaje niezmienny we wszystkie dni robocze. Oczywiście w niektórych sytuacjach Poczta Polska Warszawa (Białołęka) godziny otwarcia może zmienić danego dnia w związku ze świętami czy dniami wolnymi od pracy. Dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką poczty Warszawa (Białołęka), aby uzyskać aktualne informacje związane z godzinami otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Poczta Polska monitoring przesyłki

Dobrze jest skorzystać z opcji, jaką daje nam poczta w miejscowości Warszawa (Białołęka), a mianowicie monitorowanie drogi przebytej przez naszą paczkę. Dzięki odpowiedniej zakładce można to zrobić w parę chwil. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki i wyszukać jej w systemie, by uzyskać informacje o trasie paczki lub listu i wszystkich zdarzeniach z nią związanych.


Liczba wyświetleń: 321

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:30:35

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy