Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Warszawa 139 Warszawa (Białołęka) Światowida 51/U7


PNA placówki: 03-144
Miejscowość: Warszawa (Białołęka)
Ulica: Światowida 51/U7
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Znajdź najbliższą placówkę Poczty Polskiej w Warszawa (Białołęka) i skorzystaj z oferowanych usług. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Poczta Polska usługi na terenie miasta Warszawa (Białołęka)

Możliwość wysłania paczek, listów, a także przesyłek pocztowych, jaką oferuje punkt poczty Warszawa (Białołęka) jest niewątpliwie bardzo wygodną opcją dla wszystkich klientów. Sprawdź aktualne informacje o cenniku na stronie pocz-polska.info.pl

Poczta Polska Warszawa (Białołęka) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Warszawa (Białołęka) są zazwyczaj niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w podobnym czasie od poniedziałku do piątku, umożliwiając klientom realizację swoich potrzeb w dogodnym dla nich czasie. Natomiast w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Warszawa (Białołęka) mogą ulec zmianie. Warto więc sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą na poczcie w mieście Warszawa (Białołęka). W niektórych przypadkach Poczta Polska Warszawa (Białołęka) może być zamknięta w soboty, zwłaszcza w okresie świątecznym. W takim przypadku warto skontaktować się z placówką telefonicznie lub sprawdzić informacje na stronie internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Warszawa (Białołęka)

Poczta Polska w miejscowości Warszawa (Białołęka) daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Warszawa (Białołęka) za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 258

Ostatnio przeglądane: 2024-02-24 23:06:46

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy