Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Wrocław Wrocław (Wrocław-Psie Pole) Lekcyjna 2


PNA placówki: 51-169
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Psie Pole)
Ulica: Lekcyjna 2
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Wrocław (Wrocław-Psie Pole) zapewnia szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i informacje na temat dostępnych usług.

Usługi oferowane przez Pocztę Polską Wrocław (Wrocław-Psie Pole)

Usługi wysyłkowe, jakie umożliwia nam punkt poczty Wrocław (Wrocław-Psie Pole) to między innymi możliwość wysłania paczek, listów czy przesyłek. Więcej informacji znaleźć można na stronie.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole) godziny otwarcia

Obecnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Wrocław (Wrocław-Psie Pole) są takie same od poniedziałku do piątku i pozostają niezmienne. Są one dostosowane do potrzeb klientów, aby każdy mógł zrealizować swoje sprawy pocztowe w wygodnym dla siebie czasie. Jednak należy pamiętać, że w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Wrocław (Wrocław-Psie Pole) mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Warto więc sprawdzić aktualny harmonogram pracy przed wizytą w placówce, aby uniknąć nieoczekiwanych sytuacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Wrocław (Wrocław-Psie Pole) należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole)

Poczta na terenie miasta Wrocław (Wrocław-Psie Pole) daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Wrocław (Wrocław-Psie Pole), umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 258

Ostatnio przeglądane: 2024-02-25 19:38:00

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy