Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Wrocław 59 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) Jerzego Bajana 1


PNA placówki: 54-120
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Fabryczna)
Ulica: Jerzego Bajana 1
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Potrzebujesz wysłać przesyłkę? Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Wrocław (Wrocław-Fabryczna). Sprawdź aktualne godziny otwarcia i dane adresowe placówki.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna) – świadczone usługi

Placówka poczty świadczy dla klientów usługi takie jak wysyłka listów, paczek oraz przesyłek. Zapewnia również jak najszybsze doręczenie korespondencji do odbiorcy. Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna) świadczy szeroki zakres usług związanych z pocztą, które są dostosowane do potrzeb klientów. W placówce można nadawać i odbierać listy, paczki oraz przesyłki kurierskie. Poczta Polska gwarantuje szybkie i bezpieczne doręczenie korespondencji do adresata, niezależnie od tego, czy mieszka on w Polsce, czy za granicą.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Wrocław (Wrocław-Fabryczna) są przygotowane tak, aby każdy mógł zrealizować swoje sprawy pocztowe w dogodnym dla siebie momencie. W tygodniu godziny otwarcia Poczty Polskiej Wrocław (Wrocław-Fabryczna) są takie same i na tyle długie, że każdy z pewnością zdąży załatwić wszystkie potrzebne sprawy. Warto jednak pamiętać, że w soboty oraz w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia, dlatego też zaleca się weryfikację informacji dotyczących harmonogramu pracy z obsługą klienta Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna) specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Monitorowanie paczek Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna) umożliwia śledzenie nadanej przesyłki. Chcąc sprawdzić aktualne miejsce pobytu paczki należy skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. Warto dodać, że uzyskanie informacji na temat położenia przesyłki jest nieskomplikowane. Placówka, jaką jest Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna) na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące dostarczonych i wysłanych przesyłek. Z tego względu klienci Poczty Polskiej mogą uzyskać dostęp do informacji całodobowo online.


Liczba wyświetleń: 264

Ostatnio przeglądane: 2024-02-25 22:52:48

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy