Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kamienica Polska Marii Konopnickiej 11 A


PNA placówki: 42-260
Miejscowość: Kamienica Polska
Ulica: Marii Konopnickiej 11 A
Gmina: Kamienica Polska
Powiat: częstochowski
Województwo: śląskie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Kamienica Polska oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Wszystkie oferowane usługi Poczty Polskiej w mieście Kamienica Polska

Usługi, jakie może zaoferować klientowi punkt poczty w Kamienica Polska to między innymi wysyłka listów, przesyłek czy też paczek. Celem dowiedzenia się więcej odwiedź stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kamienica Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kamienica Polska standardowo pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że nie jest to regułą i Poczta Polska Kamienica Polska godziny otwarcia może posiadać inne każdego dnia. W celu weryfikacji harmonogramu pracy można skontaktować się z placówką telefonicznie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Kamienica Polska udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 570

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 17:35:39

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy