Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Olsztyn Pl. Marsz. Józefa Piłsudskiego 10


PNA placówki: 42-256
Miejscowość: Olsztyn
Ulica: Pl. Marsz. Józefa Piłsudskiego 10
Gmina: Olsztyn
Powiat: częstochowski
Województwo: śląskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Olsztyn? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Olsztyn

Placówka Poczty Olsztyn oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Olsztyn w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Olsztyn to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Olsztyn to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Olsztyn

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Olsztyn są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Olsztyn mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek pocztowych online

Dzięki stronie internetowej poczta-polska.info.pl placówka pocztowa w mieście Olsztyn umożliwia klientowi śledzenie swojej paczki. Warto więc skorzystać z tej opcji. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu. Jeżeli system nie wykrył danego numeru, należy zweryfikować poprawność wprowadzonych danych. Ze względu na długość otrzymanego numeru pomyłki przy jego wprowadzaniu mogą mieć miejsce w znaczącej skali.


Liczba wyświetleń: 1151

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 09:50:31

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy