Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kościelec Mykanowska 2


PNA placówki: 42-242
Miejscowość: Kościelec
Ulica: Mykanowska 2
Gmina: Rędziny
Powiat: częstochowski
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Kościelec | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Kościelec

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Kościelec oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Kościelec zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Kościelec godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Kościelec są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Kościelec jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Poczta Polska sprawdzenie paczki

W przypadku gdy klient chce sprawdzić jak długo jeszcze musi czekać na przesyłkę, poczta w mieście Kościelec daje możliwość sprawdzenia drogi paczki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik wprowadza posiadany numer przesyłki i wyszukuje go w systemie. Zwracane informacje dotyczą całej trasy, jaką przebyła paczka między sortowniami do obiorcy.


Liczba wyświetleń: 331

Ostatnio przeglądane: 2024-06-14 04:51:28

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy