Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Blachownia 1 Stefana Żeromskiego 8


PNA placówki: 42-290
Miejscowość: Blachownia
Ulica: Stefana Żeromskiego 8
Gmina: Blachownia
Powiat: częstochowski
Województwo: śląskie

Poczta Polska Blachownia – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Blachownia

Usługi Poczty Polskiej w mieście Blachownia

Poczta Polska w mieście Blachownia jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Blachownia stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Blachownia to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Blachownia jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Blachownia godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Blachownia działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Blachownia mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Blachownia, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 1050

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 23:22:17

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy