Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Łódź Łódź (Łódź-Bałuty) Aleksandrowska 38


PNA placówki: 91-151
Miejscowość: Łódź (Łódź-Bałuty)
Ulica: Aleksandrowska 38
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Bałuty) - sprawdź aktualne godziny otwarcia i dane adresowe placówki.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty)

Punkt Poczty Polskiej funkcjonujący w mieście Łódź (Łódź-Bałuty) umożliwia klientowi wysyłkę listów, paczek czy przesyłek. Wszystkie potrzebne informacje zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) godziny otwarcia

Standardowe godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Łódź (Łódź-Bałuty) pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jednak warto pamiętać, że te godziny mogą ulec zmianie w poszczególne dni. Aby upewnić się co do aktualnego harmonogramu pracy, można skontaktować się z placówką telefonicznie. Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Łódź (Łódź-Bałuty)

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Łódź (Łódź-Bałuty). Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledź paczkę Łódź (Łódź-Bałuty)

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Łódź (Łódź-Bałuty). Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 345

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 12:33:38

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy