Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Olsztyn Aleja Wojska Polskiego 74/16


PNA placówki: 10-290
Miejscowość: Olsztyn
Ulica: Aleja Wojska Polskiego 74/16
Gmina: Olsztyn
Powiat: Olsztyn
Województwo: warmińsko-mazurskie

Potrzebujesz wysłać przesyłkę? Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Olsztyn. Sprawdź aktualne godziny otwarcia.

Placówka Poczty Polskiej Olsztyn

Poczta Polska posiada szeroką gamę usług na wyciągnięcie ręki. Każda placówka pocztowa oferuje między innymi wysyłanie nadanych listów wraz z doręczeniem paczek lub przesyłek.

Dodatkowe usługi Poczty Polskiej

Oprócz nadania i odebrania paczki, na miejscu można również np. opłacić bieżące rachunki. Godziny pracy placówki są dostosowane do potrzeb klientów, jednak w okresach świątecznych godziny te mogą ulec zmianom. Przed odwiedzeniem placówki pocztowej warto zatem sprawdzić, czy godziny otwarcia nie uległy zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Olsztyn

Chcesz nadać przesyłkę w Olsztyn bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Olsztyn. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Monitoring Poczta Polska Olsztyn

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Olsztyn jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 287

Ostatnio przeglądane: 2024-04-23 23:04:58

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy