Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Olsztyn 8 Mikołaja Kopernika 40


PNA placówki: 10-580
Miejscowość: Olsztyn
Ulica: Mikołaja Kopernika 40
Gmina: Olsztyn
Powiat: Olsztyn
Województwo: warmińsko-mazurskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Olsztyn | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Olsztyn

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Olsztyn oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Olsztyn zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Olsztyn godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Olsztyn są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Olsztyn jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Olsztyn daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 1190

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 01:15:09

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy