Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Olsztyn 1 Seweryna Pieniężnego 21


PNA placówki: 10-001
Miejscowość: Olsztyn
Ulica: Seweryna Pieniężnego 21
Gmina: Olsztyn
Powiat: Olsztyn
Województwo: warmińsko-mazurskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Olsztyn oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Olsztyn.

Poczta Olsztyn oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Olsztyn oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Olsztyn twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Olsztyn oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Olsztyn to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Olsztyn

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Olsztyn są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Olsztyn, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Olsztyn mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Olsztyn przydatne dane do wysyłki

Zanim wyśle się paczkę, należy uprzednio dobrze ją zaadresować wpisująca dane swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe udostępnione są na stronie poczta-polska.info.pl

Poczta Polska Olsztyn – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Olsztyn umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Olsztyn paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Olsztyn.


Liczba wyświetleń: 352

Ostatnio przeglądane: 2024-05-26 12:29:01

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy