Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Olsztyn 13 Melchiora Wańkowicza 26


PNA placówki: 10-684
Miejscowość: Olsztyn
Ulica: Melchiora Wańkowicza 26
Gmina: Olsztyn
Powiat: Olsztyn
Województwo: warmińsko-mazurskie

W Olsztyn znajdziesz wiele placówek Poczty Polskiej. Sprawdź aktualne godziny otwarcia, dane adresowe i cennik.

Poczta Polska na terenie miasta Olsztyn

Każdy zainteresowany usługami pocztowymi może w dowolnej placówce pocztowej skorzystać z wysyłki paczek, wielowymiarowych przesyłek oraz tradycyjnych listów. W ofercie znajduje się również ekspresowa wysyłka, zapewniająca priorytetowe szybkie dostarczenie przesyłki do odbiorcy na terenie całego kraju. Do dyspozycji jest również usługa przesyłki kurierskiej.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Olsztyn

Na miejscu możemy załatwić wiele codziennych spraw, jednak przed wizytą warto sprawdzić godziny otwarcia, które czasem mogą ulec zmianom. Warto wcześniej skontaktować się z placówką, aby uniknąć nieporozumienia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Olsztyn

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Olsztyn. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Olsztyn

Poczta na terenie miasta Olsztyn daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Olsztyn, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 429

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 18:48:57

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy