Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Olsztyn 19 gen. Józefa Hallera 2


PNA placówki: 10-694
Miejscowość: Olsztyn
Ulica: gen. Józefa Hallera 2
Gmina: Olsztyn
Powiat: Olsztyn
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Olsztyn. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Olsztyn usługi

W budynku poczty Olsztyn możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Olsztyn zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Olsztyn, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Olsztyn obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Olsztyn godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Olsztyn możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Olsztyn są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Dzięki systemowi monitoringu przesyłki klient ma możliwość za pomocą strony poczta-polska.info.pl sprawdzić jak daleko od miejsca wysłania z poczty w miejscowości Olsztyn do miejsca docelowego znajduje się paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jesteśmy to w stanie sprawdzić dosłownie w parę sekund. Wystarczy wpisać numer przesyłki, by system mógł rozpocząć przeszukiwanie bazy danych. Jeżeli nie uda się uzyskać żadnych danych, wprowadzony ciąg znaków może zawierać błąd.


Liczba wyświetleń: 219

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 13:22:42

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy