Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Poznań Poznań (Poznań-Stare Miasto) Obornicka 270


PNA placówki: 60-670
Miejscowość: Poznań (Poznań-Stare Miasto)
Ulica: Obornicka 270
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Stare Miasto)

Usługi Poczty Polskiej w mieście Poznań (Poznań-Stare Miasto)

Poczta Polska w mieście Poznań (Poznań-Stare Miasto) jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Poznań (Poznań-Stare Miasto) jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Stare Miasto) działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Stare Miasto) mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Poznań (Poznań-Stare Miasto), są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto)

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Śledzenie paczek Poczta Polska

Poczta Polska umożliwia śledzenie paczek, co pozwala klientom na bieżące monitorowanie położenia swojej przesyłki. Warto pamiętać, że udostępnione informacje będą składały się z listy odwiedzonych przez paczkę sortowni oraz wszystkie pozostałe zdarzenia. Nie jest możliwe śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 261

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 07:26:50

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy