Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Warszawa 154 Warszawa (Wilanów) Przyczółkowa 219/221/223/B.1.10


PNA placówki: 02-962
Miejscowość: Warszawa (Wilanów)
Ulica: Przyczółkowa 219/221/223/B.1.10
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska Warszawa (Wilanów) – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Warszawa (Wilanów)

Usługi Poczty Polskiej w mieście Warszawa (Wilanów)

Poczta Polska w mieście Warszawa (Wilanów) jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Warszawa (Wilanów) stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Warszawa (Wilanów) to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Warszawa (Wilanów) jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Warszawa (Wilanów) godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Warszawa (Wilanów) działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Warszawa (Wilanów) mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Warszawa (Wilanów), są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Warszawa (Wilanów) daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 446

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:28:50

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy