Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kraków Kraków (Kraków-Podgórze) ks. Piotra Ściegiennego 69


PNA placówki: 30-809
Miejscowość: Kraków (Kraków-Podgórze)
Ulica: ks. Piotra Ściegiennego 69
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Szybko i skutecznie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Kraków (Kraków-Podgórze). Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze)

Usługi, jakie dostępne są w punkcie poczty w mieście Kraków (Kraków-Podgórze) to głównie wysyłka paczek, przesyłek, a także listów. W celu zdobycia większej ilości informacji warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) godziny otwarcia

Godziny otwarcia poczty Kraków (Kraków-Podgórze) pozostają najczęściej niezmienne w dni robocze od poniedziałku do piątku, jednak nie jest to odgórnie ustaloną regułą. Harmonogram pracy poczty Kraków (Kraków-Podgórze) jest taki sam we wszystkie dni tygodnia, z wyjątkiem świąt. Należy jednak pamiętać, że w niektórych sytuacjach godziny otwarcia poczty Kraków (Kraków-Podgórze) mogą ulec zmianie na jeden lub kilka dni, zazwyczaj przed ważnymi świętami. Biorąc pod uwagę ten fakt, przed osobistą wizytą w placówce, jaką jest Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) godziny otwarcia powinny być sprawdzone przez petenta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Kraków (Kraków-Podgórze) bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Kraków (Kraków-Podgórze). Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Poczta Polska posiada usługę dostępną dla każdego klienta mająca na celu monitorowanie przesyłki. Opcja monitoringu jest możliwa na stronie poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić posiadany kod przewozowy, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. Jeżeli wprowadzony numer okaże się błędny lub w systemie nie zarejestrowano informacji na jego temat, użytkownik zostanie o tym powiadomiony odpowiednim komunikatem.


Liczba wyświetleń: 290

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 07:40:04

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy