Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 16 Kraków (Kraków-Krowodrza) Aleja Artura Grottgera 3


PNA placówki: 30-041
Miejscowość: Kraków (Kraków-Krowodrza)
Ulica: Aleja Artura Grottgera 3
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Kraków (Kraków-Krowodrza) - skorzystaj z oferty usług i sprawdź ceny. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Dostępne usługi Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza)

Poczta Polska punkt Kraków (Kraków-Krowodrza) oferuje wiele usług związanych między innymi z wysyłaniem paczek, listów czy przesyłek. Wszystkie informacje dostępne na stronie bądź w punkcie Kraków (Kraków-Krowodrza).

Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Krowodrza) zazwyczaj nie różnią się od poniedziałku do piątku. Najczęściej harmonogram pracy Poczty Polskiej pozostaje niezmienny we wszystkie dni robocze. Oczywiście w niektórych sytuacjach Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza) godziny otwarcia może zmienić danego dnia w związku ze świętami czy dniami wolnymi od pracy. Dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką poczty Kraków (Kraków-Krowodrza), aby uzyskać aktualne informacje związane z godzinami otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Dzięki systemowi monitoringu przesyłki klient ma możliwość za pomocą strony poczta-polska.info.pl sprawdzić jak daleko od miejsca wysłania z poczty w miejscowości Kraków (Kraków-Krowodrza) do miejsca docelowego znajduje się paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jesteśmy to w stanie sprawdzić dosłownie w parę sekund. Wystarczy wpisać numer przesyłki, by system mógł rozpocząć przeszukiwanie bazy danych. Jeżeli nie uda się uzyskać żadnych danych, wprowadzony ciąg znaków może zawierać błąd.


Liczba wyświetleń: 469

Ostatnio przeglądane: 2024-07-18 12:31:38

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy