Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Warszawa 27 Warszawa (Bemowo) Powstańców Śląskich 70


PNA placówki: 01-380
Miejscowość: Warszawa (Bemowo)
Ulica: Powstańców Śląskich 70
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Warszawa (Bemowo) to miejsce, gdzie możesz wysyłać i odbierać przesyłki. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi oferowane przez Pocztę Polską Warszawa (Bemowo)

Dzięki usługom w punkcie poczty Warszawa (Bemowo) klienci mają możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. Więcej informacji dostępnych jest na stronie. Dodatkowo na poczcie można zrobić potrzebne zakupy, a także opłacić rachunki za prąd.

Poczta Polska Warszawa (Bemowo) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Warszawa (Bemowo) są ustalane indywidualnie, aby spełnić potrzeby klientów. Najczęściej są one tożsame od poniedziałku do piątku. Poczta Polska Warszawa (Bemowo) godziny otwarcia dostosowuje do lokalnych potrzeb. Z tego względu mogą się one różnić w zależności od miasta lub miejscowości. Aby uzyskać dokładne informacje o godzinach otwarcia poczty w mieście Warszawa (Bemowo), zaleca się skontaktowanie się z placówką pocztową lub sprawdzenie informacji na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Warszawa (Bemowo)

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Warszawa (Bemowo) specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Warszawa (Bemowo)

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Warszawa (Bemowo) może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Warszawa (Bemowo).


Liczba wyświetleń: 346

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 17:56:36

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy