Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Jabłonka Sobieskiego 30


PNA placówki: 34-480
Miejscowość: Jabłonka
Ulica: Sobieskiego 30
Gmina: Jabłonka
Powiat: nowotarski
Województwo: małopolskie

W Jabłonka znajdziesz wiele placówek Poczty Polskiej. Sprawdź aktualne godziny otwarcia, dane adresowe i cennik.

Poczta Polska Jabłonka – usługi

Dzięki punktowi poczty w mieście Jabłonka klient ma możliwość nadania listu, paczki, bądź nawet przesyłki pocztowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji o cenniku danych usług, warto sprawdzić stronę poczta-polska.info.pl. Dodatkowo Poczta Polska Jabłonka oferuje swoim klientom możliwość zakupu artykułów papierniczych, a także pocztówek czy innych pamiątek.

Poczta Polska Jabłonka godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Jabłonka najczęściej pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w tych samych godzinach przez cały tydzień roboczy, co umożliwia klientom realizację swoich spraw w dogodnym dla nich czasie. W soboty natomiast godziny otwarcia mogą ulec zmianie i być krótsze niż w pozostałe dni tygodnia. Dlatego też, planując wizytę w Poczcie Polskiej Jabłonka w sobotę, warto sprawdzić aktualny harmonogram pracy.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska niezbędne dane do wysyłki

Wysyłając paczkę, pamiętaj o tym, żeby znać dane do wysyłki swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe znajdziesz na stronie poczta-polska.info.pl

Kontrola przebytej drogi – poczta Jabłonka

Poczta w mieście Jabłonka udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Jabłonka, możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 387

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 15:26:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy