Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Krościenko nad Dunajcem Ochotnica Dolna os. Osiedle Dłubacze 160 A


PNA placówki: 34-452
Miejscowość: Ochotnica Dolna
Ulica: os. Osiedle Dłubacze 160 A
Gmina: Ochotnica Dolna
Powiat: nowotarski
Województwo: małopolskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Ochotnica Dolna. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska w miejscowości Ochotnica Dolna

Placówka w mieście Ochotnica Dolna świadczy takie usługi jak doręczanie listów, przesyłek oraz paczek na terenie całej Polski, aby sprawdzić listę placówek pocztowych, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl gdzie zostały zamieszczone wszystkie lokalizacje.

Godziny otwarcia poczty Ochotnica Dolna

Godziny otwarcia placówki dostosowane są do potrzeb klientów, w zależności od dni, godzinę te mogą się różnic od siebie, szczególnie w okresach świątecznych. Wiele z tych informacji można sprawdzić na stronie poczta-polska.info.pl. Aktualne dane na temat godzin otwarcia poczty w mieście Ochotnica Dolna pomogą sprawniej zrealizować formalności związane z nadawaniem paczek i listów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Ochotnica Dolna daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 194

Ostatnio przeglądane: 2024-02-29 09:38:39

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy