Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Rabka-Zdrój Raba Wyżna 45B


PNA placówki: 34-721
Miejscowość: Raba Wyżna 45B
Gmina: Raba Wyżna
Powiat: nowotarski
Województwo: małopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Raba Wyżna | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Raba Wyżna

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Raba Wyżna oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Raba Wyżna zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Raba Wyżna godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Raba Wyżna są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Raba Wyżna jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Raba Wyżna

Chcesz nadać przesyłkę w Raba Wyżna bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Raba Wyżna. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Raba Wyżna jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 659

Ostatnio przeglądane: 2024-07-23 10:26:52

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy