Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Nowy Targ 1 Tadeusza Kościuszki 2


PNA placówki: 34-400
Miejscowość: Nowy Targ
Ulica: Tadeusza Kościuszki 2
Gmina: Nowy Targ
Powiat: nowotarski
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Nowy Targ. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Nowy Targ usługi

W budynku poczty Nowy Targ możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Nowy Targ zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Nowy Targ, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Nowy Targ obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Nowy Targ godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Nowy Targ możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Nowy Targ są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Nowy Targ

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Nowy Targ. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Informacje niezbędne do nadania paczki

Nadając paczkę z pomocą Poczty Polskiej, klient powinien podać adres docelowy oraz adres nadawcy, wraz z kodami pocztowymi. Poczta Polska oferuję również usługę śledzenia paczek, dzięki czemu każdy klient ma możliwość monitorowania przesyłki w czasie rzeczywistym. System poczty gromadzi informacje gdzie aktualnie znajdują się paczki w drodze pomiędzy adresatem i odbiorcą.


Liczba wyświetleń: 241

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 03:08:02

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy