Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Lipnica Wielka 567


PNA placówki: 34-483
Miejscowość: Lipnica Wielka 567
Gmina: Lipnica Wielka
Powiat: nowotarski
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Lipnica Wielka. Godziny otwarcia placówki w Lipnica Wielka i dane adresowe.

Poczta Polska Lipnica Wielka usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Lipnica Wielka uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Lipnica Wielka zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Lipnica Wielka Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Lipnica Wielka działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Lipnica Wielka godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Lipnica Wielka daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 276

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:41:06

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy