Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Krościenko nad Dunajcem Mickiewicza 9


PNA placówki: 34-450
Miejscowość: Krościenko nad Dunajcem
Ulica: Mickiewicza 9
Gmina: Krościenko nad Dunajcem
Powiat: nowotarski
Województwo: małopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Krościenko nad Dunajcem? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Krościenko nad Dunajcem wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Krościenko nad Dunajcem doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Krościenko nad Dunajcem godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Krościenko nad Dunajcem są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Krościenko nad Dunajcem, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Krościenko nad Dunajcem

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Krościenko nad Dunajcem jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 381

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 14:43:41

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy