Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Nowy Targ 1 Łapsze Niżne Jana Pawła II 20


PNA placówki: 34-442
Miejscowość: Łapsze Niżne
Ulica: Jana Pawła II 20
Gmina: Łapsze Niżne
Powiat: nowotarski
Województwo: małopolskie

Poczta Polska Łapsze Niżne – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Łapsze Niżne

Usługi Poczty Polskiej w mieście Łapsze Niżne

Poczta Polska w mieście Łapsze Niżne jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Łapsze Niżne stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Łapsze Niżne to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Łapsze Niżne jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Łapsze Niżne godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Łapsze Niżne działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Łapsze Niżne mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Łapsze Niżne, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Nadanie paczki wymaga od klienta paru istotnych rzeczy. Przede wszystkim musi on znać adres swój oraz docelowy. Aby sprawdzić kody pocztowe, dobrym pomysłem jest odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Łapsze Niżne umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 593

Ostatnio przeglądane: 2024-07-15 15:09:58

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy