Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Sromowce Wyżne Ogrodowa 1


PNA placówki: 34-445
Miejscowość: Sromowce Wyżne
Ulica: Ogrodowa 1
Gmina: Czorsztyn
Powiat: nowotarski
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Sromowce Wyżne to miejsce, gdzie możesz wysyłać i odbierać przesyłki. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi oferowane przez Pocztę Polską Sromowce Wyżne

Dzięki usługom w punkcie poczty Sromowce Wyżne klienci mają możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. Więcej informacji dostępnych jest na stronie. Dodatkowo na poczcie można zrobić potrzebne zakupy, a także opłacić rachunki za prąd.

Poczta Polska Sromowce Wyżne godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Sromowce Wyżne są ustalane indywidualnie, aby spełnić potrzeby klientów. Najczęściej są one tożsame od poniedziałku do piątku. Poczta Polska Sromowce Wyżne godziny otwarcia dostosowuje do lokalnych potrzeb. Z tego względu mogą się one różnić w zależności od miasta lub miejscowości. Aby uzyskać dokładne informacje o godzinach otwarcia poczty w mieście Sromowce Wyżne, zaleca się skontaktowanie się z placówką pocztową lub sprawdzenie informacji na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Klient, chcąc wysłać paczkę z punktu poczty polskiej Sromowce Wyżne powinien znać dane swoje oraz odbiorcy. Każdykod pocztowy dostępny jest na stronie poczta-polska.info.pl. Z tego względu w razie wątpliwości wystarczy podać adres i miejscowość, do której ma trafić przesyłka, by ustalić jaki kod pocztowy mu odpowiada.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Sromowce Wyżne umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 262

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:41:04

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy