Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Warszawa 30 Warszawa (Śródmieście) Dobra 18/20


PNA placówki: 00-343
Miejscowość: Warszawa (Śródmieście)
Ulica: Dobra 18/20
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

W Warszawa (Śródmieście) znajdziesz wiele placówek Poczty Polskiej. Sprawdź aktualne godziny otwarcia, dane adresowe i cennik.

Poczta Polska na terenie miasta Warszawa (Śródmieście)

Każdy zainteresowany usługami pocztowymi może w dowolnej placówce pocztowej skorzystać z wysyłki paczek, wielowymiarowych przesyłek oraz tradycyjnych listów. W ofercie znajduje się również ekspresowa wysyłka, zapewniająca priorytetowe szybkie dostarczenie przesyłki do odbiorcy na terenie całego kraju. Do dyspozycji jest również usługa przesyłki kurierskiej.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Warszawa (Śródmieście)

Na miejscu możemy załatwić wiele codziennych spraw, jednak przed wizytą warto sprawdzić godziny otwarcia, które czasem mogą ulec zmianom. Warto wcześniej skontaktować się z placówką, aby uniknąć nieporozumienia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane przydatne do wysyłki

Nadanie przesyłki z punktu poczty w mieście Warszawa (Śródmieście) wymaga wcześniejszego jej zaadresowania. Należy uzupełnić ją o dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe znaleźć można na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Warszawa (Śródmieście) monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Warszawa (Śródmieście) daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Warszawa (Śródmieście) podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 353

Ostatnio przeglądane: 2024-04-11 05:05:41

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy