Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 52 Łódź (Łódź-Bałuty) Bolesława Limanowskiego 196 A


PNA placówki: 91-031
Miejscowość: Łódź (Łódź-Bałuty)
Ulica: Bolesława Limanowskiego 196 A
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Szybko i sprawnie - usługi Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Bałuty). Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Wszystkie oferowane usługi Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty)

Dzięki placówce poczty mieszczącej się Łódź (Łódź-Bałuty) możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta Łódź (Łódź-Bałuty) daje gwarancje szybkiego dostarczenia poczty do odbiorcy. Usługi, jakie oferuje Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) nie ograniczają się jedynie dostarczania listów i paczek. Stacjonarnie w placówce można również opłacić rachunki, a także dokonać zakupu artykułów biurowych czy prezentów.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Bałuty)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Bałuty) są dostosowane do potrzeb klientów. W celu potwierdzenia aktualnych godzin otwarcia zaleca się kontakt z placówką. Standardowo w dni od poniedziałku do piątku Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) działa w takich samych godzinach. Wyjątek mogą stanowić dni przedświąteczne. Jeżeli Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) zmieni godziny otwarcia w konkretnym dniu, stosowna informacja zostanie opublikowana przez pracowników placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Łódź (Łódź-Bałuty)

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Łódź (Łódź-Bałuty). Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Łódź (Łódź-Bałuty) ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Bałuty). Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 334

Ostatnio przeglądane: 2024-06-19 05:13:03

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy