Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska Region Infrastruktury w Łodzi Łódź Aleja T. Kościuszki 5/7


PNA placówki: 90-940
Miejscowość: Łódź
Ulica: Aleja T. Kościuszki 5/7
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Łódź. Godziny otwarcia placówki w Łódź i dane adresowe.

Poczta Polska Łódź usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Łódź uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Łódź zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Łódź Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Łódź działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Łódź godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysłania listu

W celu przesłania listu z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej, konieczne będzie jego poprawne zaadresowanie. Należy określić imię i nazwisko odbiorcy, ulicę i numer mieszkania, a także kod pocztowy i miejscowość, do której ma trafić list. Jeżeli nie masz pewności, jaki kod pocztowy wpisać, serwis poczta-polska.info.pl umożliwia sprawdzenie kodu obowiązującego w danym regionie.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Dzięki systemowi monitoringu przesyłki klient ma możliwość za pomocą strony poczta-polska.info.pl sprawdzić jak daleko od miejsca wysłania z poczty w miejscowości Łódź do miejsca docelowego znajduje się paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jesteśmy to w stanie sprawdzić dosłownie w parę sekund. Wystarczy wpisać numer przesyłki, by system mógł rozpocząć przeszukiwanie bazy danych. Jeżeli nie uda się uzyskać żadnych danych, wprowadzony ciąg znaków może zawierać błąd.


Liczba wyświetleń: 664

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:41:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy